Występ naszych uczniów na scenie ośrodka Caritas w Sanoku

26 kwietnia nasi uczniowie mieli zaszczyt wystąpić przed podopiecznymi Centrum Usług Senioralnych Caritas „Światło Nadziei”
w Sanoku. Młodzi artyści zaprezentowali montaż słowno-muzyczny poświęcony Błogosławionej Rodzinie Ulmów z okazji 80. rocznicy śmierci Miłosiernych Samarytan z Markowej.

Pomimo ogromnej tremy wszyscy uczniowie wypadli świetnie, prezentując swoje talenty recytatorskie, aktorskie i wokalne. Publiczność z nieskrywaną radością i wzruszeniem obejrzała występ i nagrodziła dzieci gromkimi brawami.

Na zakończenie gospodarze wręczyli naszym aktorom słodycze i podziękowali za miłą wizytę.

Z pewnością dla uczniów była to prawdziwa lekcja wychowawcza, która uczy szacunku, zrozumienia i życzliwości dla starszych osób. Serdecznie dziękujemy Seniorom, Dyrekcji i  Pracownikom ośrodka Caritas w Sanoku za ciepłe przyjęcie i rodzinną atmosferę.

W programie artystycznym wzięli udział uczniowie klasy 4b oraz Lena Oryszczak kl. 8b i Karol Sysak kl. 7b.

Do występów przygotowywały uczniów panie: Edyta Szewczyk, Magdalena Hetman-Rakoczy i  Joanna Šlapák. O oprawę muzyczną
i multimedialną zadbał p. Bogusław Bodnar.