Mediateka

29 kwietnia uczniowie klas 5a i 5b odwiedzili Centrum nauki Sowa – Mediateka w Sanoku.

To Strefa Odkrywani, Wyobraźni i Aktywności z fantastyczną częścią „naukową” gdzie każdy mógł swobodnie przeprowadzić doświadczenia.

W Strefie Gier Retro z niezwykłą kolekcją „zabytkowych” komputerów oraz działającymi aplikacjami, dzieci spędziły mnóstwo czasu. Dla niektórych odkryciem były pierwsze konsole do gier, które pamiętać mogą i sami rodzice.

Majsternia to strefa, gdzie można wykonywać różnorodne prace warsztatowe, eksperymentować i tworzyć własne projekty związane z nauką. Nasi uczniowie mieli tu okazję rozbudzić swoją kreatywność i poćwiczyć umiejętności manualne. Fantastyczna nauka przez zabawę!

Wszyscy świetnie się bawili i wynieśliśmy mnóstwo pozytywnych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę i pomoc!

Na pewno odwiedzimy Mediatekę ponownie!

Magdalena Pietrow