APEL KLAS 1 - 3

29.04.2024r. odbyły się w naszej szkole apele podsumowujące pracę dla uczniów w dwóch grupach wiekowych.

Podczas spotkania z dziećmi z klas młodszych, dyrektor szkoły - pan Marek Wojtowicz, przypomniał zasady bezpieczeństwa i kulturalnego zachowania obowiązujące w szkole.

Następnie wręczył dyplomy i nagrody laureatom konkursów szkolnych i międzyszkolnych oraz podziękował ich organizatorom. Na szczególną uwagę zasługuje sukces reprezentantów naszej szkoły na międzyszkolnym konkursie SUPERMATEMATYK. Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce niewiele tracąc do zwycięzców. Byli to: Aleksandra Zegarska, Karol Klimowicz i Karol Rąpała. Nagrodzeni zostali również uczestnicy konkursu „Matematyka w obiektywie”, Quizu krzyżówkowo-zagadkowego oraz dwóch konkursów plastycznych.

W trzeciej części apelu głos zabrał nauczyciel wychowania fizycznego, pan Piotr Bluj, który przedstawił sukcesy sportowe naszych uczniów w bieżącym roku szkolnym. Cieszą nas talenty czwórki  uczniów z klas trzecich: Aurelii Bułdys, Aleksandry Hryszko, Natana Karnasa i Nikodema Steca, którzy również przyczynili się do sukcesu naszej szkoły.

Bieżący rok szkolny dobiega końca, jednak chętni uczniowie mają jeszcze szanse wystąpić w niejednym konkursie. Zachęcamy do rozwijania i prezentowania swoich talentów.

Agata Nastała